Ereğli Kapı Mahallesi Selçuk Bulvarı'nda gece yarısı yaşanan olayda, Furkan Mert A. (19) ile kardeşi Y.A. (14) arasında bilinmeyen bir nedenle çıkan tartışma kanlı bir kavgaya dönüştü. Mutfaktan aldığı bıçakla kardeşi Furkan Mert A.'yı kolundan yaralayan genç, aile büyüklerinin araya girmesi üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirildi.

Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, yaralı Furkan Mert A. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yetenek Sizsiniz’in sevimli yıldızı Baha kocaman delikanlı oldu! Son haline yorum yağdı Yetenek Sizsiniz’in sevimli yıldızı Baha kocaman delikanlı oldu! Son haline yorum yağdı

Polis ekiplerince olay yerinde gözaltına alınan Y.A., sağlık kontrolü için hastaneye getirildiğinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 'Canım istediği için bıçakladım. Kafamın estiği anda yaptım. Bu sizinle alakalı değil' şeklindeki açıklamaları ise kan dondurdu.

Öte yandan, yaralı ağabey Furkan Mert A., sedye üzerindeki acıya rağmen basın mensuplarını sert bir dille eleştirerek tepki gösterdi. 'Çekmeyin. Şikayetçi olacağım hepinizden. Ne dediysem yayınlayın. İşinize gelir' şeklinde konuştu.

AW078905_01

Olayla ilgili Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma ise devam ediyor

Kaynak: İHA