Yeşim Salkım'dan Fatih Terim fonu hakkında bomba iddia Yeşim Salkım'dan Fatih Terim fonu hakkında bomba iddia

Ata Demirer'in hızlı kilo verme süreci, sosyal medyada geniş yankı buldu. Ünlü ismin zayıflama sırlarını paylaşmasıyla birlikte, takipçileri ve hayranları da şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kilo Verme Sırları ve Değişim Hikayesi

Ünlü komedyen, zayıflama sürecini şu sözlerle anlatmıştı: "Sabahları az bir miktar beslenme, öğlen ve akşam karbonhidrat tüketmemem, direkt olarak protein ağırlıklı bir beslenme tarzı izlemem ve günlük 45 dakika yürüyüş benim değişimimde büyük rol oynadı. Meğer glutenle ilgili sorunum varmış."

atademirer-1

Sosyal Medyada Yıldızı Parlıyor

Ata Demirer, son dönemde paylaştığı smokinli fotoğraflarla sosyal medyada adeta bir yıldız gibi parlıyor. Hem sevenlerinden hem de ünlü isimlerden yoğun beğeni ve olumlu yorumlar alan Demirer, fit görünümüyle de dikkat çekiyor.

atademirer1

Set Paylaşımları ve Etkisi

Bir İhtimal Daha Var setinin son gününde paylaştığı smokinli fotoğraflarla da dikkatleri üzerine çeken Ata Demirer, bu pozlarla da büyük ilgi topladı. Ünlü ismin fit görüntüsü, hayranlarını ve meslektaşlarını da etkisi altına aldı.

Bu değişim ve sosyal medya paylaşımlarıyla Ata Demirer, sadece komedi dünyasında değil, sağlıklı yaşam ve motivasyon konusunda da konuşulan bir isim haline geldi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)