Trabzonspor'un Yunan yıldızı Anastasios Bakasetas'ın sezon sonunda bitecek olan sözleşmesinin yenilenmesi için yönetim tarafından yapılan teklife olumsuz yanıt gelmişti. Takımın form yakaladığı dönemde iyi gidişin sürmesini isteyen yönetim golcü ismin sözleşmesini Abdullah Avcı'yı devreye sokarak uzatmak istiyor.

Zam teklifine ret yanıtı

Fanatik'in haberine göre: Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Yunan futbolcu Bakasetas'ın, yönetimin yaptığı zam teklifini reddetmesi üzerine, işin içine Abdullah Avcı'nın girebileceği belirtiliyor. Yönetim, Bakasetas'a yıllık 1 milyon 250 bin Euro'ya yüzde 50 zam yaparak yeni bir sözleşme teklif etmişti. Ancak futbolcu bu teklifi reddetmişti.

Abdullah Avcı devrede

Abdullah Avcı'nın, daha önce çalıştığı ve yakın ilişkisi bulunan Bakasetas ile bir görüşme yapması bekleniyor. İkili arasındaki olumlu iletişim ve güçlü bağın, futbolcunun takımda kalma kararını etkileyebileceği düşünülüyor.

Fenerbahçe’de sürpriz ayrılık! Fenerbahçe’de sürpriz ayrılık!

Bakasetas'tan 'Bakıp göreceğiz' mesajı

Bakasetas, Yunanistan Milli Takımı'yla bir röportajında, "Trabzonspor'da devam edecek misin?" sorusuna "Bu kulüple benim aramda bir konu. Bazı görüşmeler olacak. Neler olacağını göreceğiz" şeklinde cevap vermişti.

Abdullah Avcı'nın bu görüşme sonrasında Bakasetas'ı ikna edip etmeyeceği, önümüzdeki günlerde netlik kazanacak gibi görünüyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)