Mert Ramazan Demir’in Yalı Çapkını dizisindeki bölüm başı kazancı belli oldu. Afra Saraçoğlu’nu yine yakalayamadı

Turkiyegazetesi.com.tr’nin haberine göre; Star TV ekranlarında izlenen Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncularından Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini noktaladıktan sonra rol arkadaşı Mert Ramazan Demir’le aşk yaşamaya başladı. Tatilde görüntülenen ikili günlerce magazin gündeminde yer aldı. Fakat Demir ile Saraçoğlu’nun ilişkisi uzun sürmedi. Çift, ayrıldıkları iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.

afra-mert-2

AFRA, MERT'TEN DAHA ÇOK KAZANIYOR!

Ayrılık haberlerinin ardından, iki ünlü oyuncu bölüm başı aldıkları ücretlerle de konuşuldu. Özel hayatlarıyla çok konuşulan ikiliden Mert Ramazan Demir’in aylık kazancı belli oldu. Demir’in diziden bölüm başı aldığı ücret herkesi şaşırttı.

Eylül ayının ilk haftalarında ekrana gelmesi planlanan Yalı Çapkını’nın Ferit Korhan’ı Mert Ramazan Demir, haftalık olarak 400 bin TL kazanacak. Dizideki rol arkadaşı ve ‘Seyran’ karakterini oynayan Afra Saraçoğlu’nun ise yeni sezonda bölüm başına 500 bin TL alacağı söylendi.

Oyuncuların aldığı para dizinin reytingleriyle ve yurt dışına satış rakamlarıyla karşılaştırılınca az bulundu.

Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar

afra-mert-1

BÖLÜM BAŞI 14 MİLYON TL

Öte yandan yurt dışında da büyük ilgi gören Yalı Çapkını, 30’dan fazla ülkeye satılarak rekor kırdı. Son olarak ise İsveç ve Finlandiya’ya satışı yapıldı. OGM Pictures imzalı dizinin bölüm başı rekor satış rakamı ise dudak uçuklattı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi, son olarak bölüm başı 14 milyon TL’ye satıldı.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)