Apple'dan Türkiye'deki tüm ürünlerine zam! En pahalısı dudak uçuklatıyor Apple'dan Türkiye'deki tüm ürünlerine zam! En pahalısı dudak uçuklatıyor

Tarım sektöründe faaliyet gösteren ve bitki koruma ürünleri, gübreler, tohumlar, sera malzemeleri ve tarım makinaları satan bir şirket olan Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., 15-16-17 Kasım 2023 tarihleri arasında 5,21 TL fiyatla halka arz edildi.

Halka arzda 300 milyon adet pay satışa sunuldu ve halka açıklık oranı yüzde 25 oldu. Peki, Agrotech Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? Agrotech kaç lot verdi? Agrotech borsada ne zaman işlem görecek? İşte merak edilen soruların cevapları…

Ekran görüntüsü 2023-11-18 132849

Agrotech Yüksek Teknoloji Halka Arz Sonuçları Açıklandı mı?

Agrotech Yüksek Teknoloji talep toplama işlemleri 17 Kasım itibarıyla sona erdi. Agrotech halka arz sonuçları henüz açıklanmadı. Agrotech Yüksek Teknoloji halka arz sonuçlarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Agrotech Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklandığında, yatırımcılar Alnus Yatırım web sitesinden veya kendi banka veya aracı kurumlarının web sitelerinden sorgulama yapabilecekler.

Ekran görüntüsü 2023-11-18 132853

Agrotech Yüksek Teknoloji Borsada Ne Zaman İşlem Görecek?

Agrotech Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklanmadı. ‘AGROT’ BİST koduyla Yıldız Pazar’da işlem göreceği tarih henüz netlik kazanmadı. Konuya ilişkin bir gelişme yaşandığında haberimiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Agrotech Yüksek Teknoloji halka arzında fiyat istikrarı tedbiri uygulanacak ve 30 gün süreyle aracı kurum tarafından alım satım yapılacak.

Ekran görüntüsü 2023-11-18 132935

Agrotech Yüksek Teknoloji Halka Arzında Kaç Lot Verdi?

Agrotech Yüksek Teknoloji halka arzında bireysel yatırımcılara eşit dağıtım yöntemi uygulandı. Bu yöntemde, yatırımcıların talep ettikleri miktarlardan bağımsız olarak, her yatırımcıya eşit sayıda lot verilir. Agrotech Yüksek Teknoloji halka arzında kişi başı kaç lot verildiği henüz belli olmadı. Ancak son halka arzlarda yoğun ilgi olduğu için ve eşit dağıtım yapılacağı için 60-80 lot arasında bir dağıtım olabileceği tahmin ediliyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)