Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'den Galatasaray'a yönelik kavga çıkartacaklar yorumlar geldi. Rakiplerinin yaptıkları transferde açıklanan bedellerden farklı rakamların söz konusu olabileceğini dile getirdi.

İşte o çarpıcı açıklamalar:

Hürriyet'e konuşan Çebi, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray'ın yaptığı transferlerde KAP'a bildirdiği maliyetlerin örtüşmediği iddiasının hatırlatılması üzerine, kendisinin de bu konuda kaygılarının olduğunu dile getirerek. '5 liraya konuştuğumuz futbolcu 10 liraya yaptığı sözleşmeyi kulüp 3 lira diye açıklıyorsa orada bir sıkıntı vardır demek' dedi.

Panik atakla başa çıkmak için uzmanlardan 10 öneri Panik atakla başa çıkmak için uzmanlardan 10 öneri

Federasyon bunu araştırsın

İddiaları araştıracak mercinin TFF olduğunu vurgulayan Başkan Çebi, rekabette eşitliği sağlaması gerektiğini söyleyerek ''Federasyon görevi kurallara uyulmasını sağlamaktır. Yarın bir gün çift kontratlar çıkarsa ne olacak?'' diye sordu.

Taraftara transfer mesajı

Rakiplerinin yaptıkları transferlerin kendi taraftarlarında beklentiyi körüklediğine değinen Başkan Ahmet Nur Çebi, ''Taraftarımızda oluşan beklentiyi gözlemdeki. Bizlere inanmalarını istiyoruz. Çünkü transfer politakamız, stratejimiz doğruydu. Planlarımız dahilinde isimleri kadromuza kattık'' diye konuştu.

Başkan Çebi, TFF ile olan gerilime dikkat çekerek, ''Kötü niyetli olduklarına inanmak istemiyoruz. Zeytin dalını uzattılar ama bizler zeytinleri görmek istiyoruz'' dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)