Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan AK Parti’nin yeni hedefi önümüzdeki yerel seçimde Ankara ve İstanbul’u geri almak. Bu doğrultuda ince eleyip sık dokuyan AK Parti’nin İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’nun karşısına Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i çıkarmaya hazırlandığı iddia edildi.

Av sırasında oğlunu vurup, intihar ettiği öne sürülen baba hakkında yeni iddia Av sırasında oğlunu vurup, intihar ettiği öne sürülen baba hakkında yeni iddia

İSTANBUL İÇİN ADI İLK KEZ GEÇTİ

Yerel seçimlere dair en çok merak edilen konuların başında AK Parti’nin İstanbul ve Ankara’da kimleir aday göstereceği oldu. Seçim çalışmalarını sessiz ve derinden sürdüren AK Parti’de İstanbul için yeni bir isim kulislerde konuşulmaya başlandı. Şimdiye kadar Murat Kurum, Adil Karaismailoğlu, Tevfik Göksu, Şadi Yazıcı, Fahrettin Koca, gibi isimleri konuşulurken, son olarak Fatma Şahin’in adı geçti.

"FATMA ŞAHİN ADAY OLABİLİR"

Kulislerde konuşulan bilgilere göre, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olabileceği öne sürülüyor. Gaziantepli isimlerin konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştüğü öne sürüldü.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)