Kaza, gece yarısı Nusratiye Mahallesi Erdal İnönü Caddesi üzeri Nefes Park mevkiinde oldu. Dumlupınar Caddesi üzerinden Erdal İnönü Caddesi’ne geçiş yapan M.E. kontrolündeki 59 AAV 349 plakalı otomobil, kayganlaşan zeminde virajı alamayarak park halindeki otomobile çarparak, metrelerce savruldu. 

Ehliyetine el konuldu 

Kaza sonrası park halindeki aracın içinde oturan sürücü M.G. olayı hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine gelen trafik polisi tarafından yapılan kontrollerde, sürücü M.E.’nin 2.62 promil alkollü olduğu belirlendi. Yasal sınırların üzerinde olduğu gerekçesiyle M.E.’nin ehliyetine 6 ay süreyle geçici olarak el konuldu.  

Çarptığı sürücüye sarıldı, köpeği sevdi 

Genel olarak çoğu alkollü sürücünün taşkınlık yaptığı kaza olaylarında bu kez nadiri yaşandı. Kaza nedeniyle çok üzgün olduğunu ifade eden M.E. gözyaşlarına boğuldu. M.E. daha sonra çarptığı aracın sürücüsüne sarılarak özür dileyip daha sonra da yanına gelen bir köpeği sevdi.

Şişli’de lüks cip tünelden çıkarken beton direğe çarptı: 4 yaralı Şişli’de lüks cip tünelden çıkarken beton direğe çarptı: 4 yaralı

Kaynak: (İHA)