Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Florida Eyaleti’nde, geçtiğimiz aylarda  Boca Raton bölgesinde açılan UZZO Turkish Mediterranean Cuisine adlı restoranın Türk mutfağını Amerika’da yaşayan her kesime en kaliteli, en lezzetli ve en iyi sunumlarla sağlamayı hedef edindiği bildirildi.

Chef Uygar Zirek ve Anet Dulger ikilisi tarafından açılan mekana, hem Florida’dan hem de çevre eyaletlerden yoğun ilgi gördüğü belirtiliyor.

Toplamda 200 kişilik kapasitesi ile Boca Raton’a yeni bir Türk restoranı kazandıran 'UZZO', güler yüzlü personeli, temiz hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz tarzda ilginç şovlar eşliğinde gerçekleştirdikleri sunumları ve tabii ki damak çatlatan lezzetleriyle görülmeye değer bir mekan.

Oldukça ferah ve sade döşenmiş mekanda, aileler ve büyük gruplar için büyük masalar da mevcut ve mekanın genişliği sayesinde herkesin rahat etmesi sağlanmış. UZZO'nun en iddialı lezzetleri arasında 'Uzzo Girit Ezmesi' yaprak ciğer ve 'musaka'sı örnek verebiliriz.

Şampiyonlar Ligi'nde 4 maç şifresiz yayınlanacak Şampiyonlar Ligi'nde 4 maç şifresiz yayınlanacak

8211 gldes Rd Suite 1-2 Boca Raton 33434 FL konumunda hizmet veren UZZO Turkish & Mediterranean Cuisine’de tüm kebap çeşitleri ile deniz mahsulleri de en beğenilen lezzetleri arasında. 

Kaynak: (HABER MERKEZİ)