Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, genellikle anlamsız meydan okumaların ve eğlenceli içeriklerin viral olduğu bir mecra olarak bilinir. Ancak bu sefer TikTok, oldukça dikkat çekici bir olaya tanıklık etti. Bir aracın yanmasıyla ortaya çıkan Stanley termosunun direnci, kullanıcısına yeni bir araç hediye edilmesiyle sonuçlandı. 

Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu

TikTok'ta "danimarieletting" kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın, yakın zamanda talihsiz bir olay yaşadı. Kadının Kia marka aracı, bir yangın sonucunda kullanılamaz hâle geldi. Araçta bulunan Stanley termosu ise dikkat çekici bir şekilde yangına dayanarak sağlam kaldı. TikTok kullanıcısı, bu olayı takipçilerine gösterirken, termosun yangına rağmen sağlam kaldığını ve içinde hâlâ buz bulunduğunu gösterdi. Stanley termosunun yüksek sıcaklığa dayanıklılığı dikkat çekiciydi ve kadının "Yangından sonra susadın mı? Stanley 1913 ile hiç sorun değil." açıklamasıyla paylaştığı anlar, beklenmedik bir ilgi gördü.

30 milyon görüntüleme gibi yüksek bir sayıya ulaşarak TikTok'ta viral olan video, Stanley şirketinin dikkatini çekti. Stanley CEO'su Terence Reilly, konuyla ilgili yeni bir video paylaşarak kadına yeni bir araç ve birkaç termos hediye edeceklerini açıkladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ