12 Temmuz 2020, Pazar
Son Dakika

Arif Verimli yaş engeline takıldı Müge Anlı'nın programına ilk kez çıkamadı

Müge Anlı Arif Verimli'nin dün canlı yayına gelemeyeceğini açıklamıştı. Arif Verimli, Müge Anlı'nın programına ilk kez çıkamadı. Bugün de Arif Verimli katılamadı ama hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, koronavirüse karşı tedbirler alındıktan sonra yayınlarına kaldığı yerden Atv ekranlarından devam ediyor.
25.03.2020 01.17.47

Türkiye'de 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların, ikametlerinden dışarıya çıkmalarına yasak geldi. Yaşa takılan isimlerin arasında, her sabah Müge Anlı'nın programına katılan 66 yaşındaki psikiyatrist Arif Verimli de vardı.

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan programında, en çok izlenen sunucu Müge Anlı, dünkü canlı yayınında 66 yaşındaki Arif Verimli'nin koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında yaş engeline takıldığını ve bağışıklık sisteminin çok zayıf olduğu için canlı yayına katılamayacağını söyledi. 

Müge Anlı,  ATV'de sunduğu "Tatlı-Sert" isimli programda danışman psikiyatr olarak görev yapan Prof. Dr. Arif Verimli'nin canlı yayına gelemediğini açıkladı, herkes şoke oldu. Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, koronavirüs tedbirleri alındıktan sonra kaldığı yerden Atv ekranlarında devam ediyor.

 

İTTİFAKYorum Ekle