Arnavutköy’de, sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, bir tanker kaldırıma çıkarak devrildi. Tanker sürücüsü, çevredeki vatandaşların yardımıyla araçtan çıkarıldı. Kazada, kaldırımda kimsenin bulunmaması büyük bir faciayı önledi. Kaza anı ve sonrası, cep telefonu ve güvenlik kameralarına yansıdı.

Kaza, Arnavutköy Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde saat 09.30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, seyir halindeki bir tanker sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önündeki başka bir tankere çarpmamak için ani bir manevra yapan sürücü, kontrolden çıkarak kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisiyle tankerin kupası yerinden koparak devrildi. Tanker sürücüsü ise kazayı yara almadan atlattı.

Kazayı gören çevredeki vatandaşlar, hemen sürücünün yardımına koştu. Sürücü, araçtan çevredekilerin desteğiyle çıkartıldı. Kazayla ilgili olarak sürücünün ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

Kaza nedeniyle Arnavutköy Hadımköy istikametinde trafik yoğunluğu oluştu. Tankerin devrilen kupası ise vinç yardımıyla kaldırıldı.

KAZA ANI VE SONRASI KAMERADA

Kendi düşen ağlamaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Kendi düşen ağlamaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kaza anı ve sonrasında yaşananlar, hem cep telefonu hem de güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, tankerin önündeki başka bir tankere çarpmamak için manevra yaptığı ve kaldırıma çıkarak devrildiği görülüyor. Ayrıca, tanker sürücüsünün araçtan çıkartılması ve olay yerindeki çalışmalar da görüntülere yansıyor

Kaynak: (DHA)