Salihli ilçesindeki bir apartmanda meydana gelen acı olayın ardından yapılan ön otopsi raporu, anne ve kızının asansörde iple boğularak öldürüldüklerini ortaya koydu. Devrim Güler (48) ve lise öğrencisi Doğa Etyemez (18), Kocaçeşme Mahallesi'nde bulunan apartmanlarının asansöründe hayatlarını kaybetmiş şekilde bulunmuştu. İzmir Adli Tıp Kurumu'nda gerçekleştirilen incelemeler sonucunda, bu korkunç olayın detaylarına dair iple boğulma izlerine rastlandığı belirtildi.

Ünvan almak için artık okula gitmeye gerek yok! Paranız olsun yeter Ünvan almak için artık okula gitmeye gerek yok! Paranız olsun yeter

Savcılığın cinayet şüphesi üzerine yoğunlaştığı süreçte, sabah saatlerinde Ankara'ya uçan A.Y., Devrim Güler'in alt komşusu olarak belirlendi ve akşam saatlerinde gözaltına alındı. A.Y'nin, çiftçilikle uğraşan birisi olduğu ve Ankara'daki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Salihli'ye getirileceği biliniyor.

Olayın soruşturması devam ederken, cenazeler dün aile yakınlarına teslim edildi. Anne Devrim Güler ve kızı Doğa Etyemez bugün Salihli'de defnedilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ