Bahar Candan: Onun adı Kaan’dı, sevgilimdi

Candan kardeşlerin emniyet ve savcılıkta verdikleri ifadelerine Kanal D haber ulaştı. Bahar Candan, çete lideri Onur Apaydın ile olan ilişkisini şöyle anlattı: “Adını Kaan olarak biliyordum, meğerse bu yalanmış, gerçek ismi Onur Apaydınmış, ablamın sevgilisiydi ilişkileri bir yıl sürdü, sonra benimle görüşmeye başladı, beraber yemeğe de çıktık, keşke onu hiç tanımasaydım.”

Bahar Candan, sosyal medya hesabından paylaştığı para dolu çanta ve helikopter fotoğrafı ile ilgili “onlar photoshop” dedi. Bahar Candan kendini "lüks bir yaşantım yok” diyerek de savundu. İdolünün zenginler olduğunu, zengin gibi görünmeye çalıştığını böyle davranmanın onu çok ama çok mutlu ettiğini söyledi.

Nihal Candan: Reklam yüzü olduk, 10 bin TL aldık

Nihal Candan ise ablası Bahar Candan ile birlikte çete lideri Onur Apaydın’ın düzenlediği yemekli toplantılara reklam yüzü olarak katıldıklarını söyledi. Nihal Candan, “Onur Apaydın bize reklam yüzü olmamızı teklif etti, biz de kabul ettik. Her yemeğe katılmamız için bize 10 bin TL veriyordu. Yemek masalarında suç işlendiğini bilmiyorduk. Biz sadece reklam yüzüydük.” dedi.

Baş ağrısı için hastaneye gitti... Doktorlar beyninden çıkan şeye inanamadı! Tam iki tane... Baş ağrısı için hastaneye gitti... Doktorlar beyninden çıkan şeye inanamadı! Tam iki tane...

Nihal Candan, Onur Apaydın ile bir yıl süren birlikteliğini de kabul etmedi. Nihal Candan, Onur Apaydın ile arkadaş olduklarını ve sevgili olmadıklarını belirtti.

Nihal Candan, "Bana çok yardım etti, borçlarımı ödedi, ev kiramı verdi, arabamı aldı. Ama bunların karşılığında benden bir şey istemedi. Ben de ona güvendim, iyi bir insan olduğunu düşündüm.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)