Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve Bahar Candan'ın babası Hakan Candan, suç örgütüne üyelik, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklanmasının ardından sosyal medya hesabını kapattı.

Dünyanın en yaşlı insanı uzun yaşamın sırrını açıkladı: "Bu iki besini tüketin..." Dünyanın en yaşlı insanı uzun yaşamın sırrını açıkladı: "Bu iki besini tüketin..."

Benim Stilim adlı moda programıyla tanınan Nihal Candan ve Bahar Candan ise aynı suçlamalarla tutuklandı. İkilinin, bir suç örgütünün gizli kasası olduğu şüphesi bulunuyor.

Kızlarının tutuklanmasının ardından, baba Candan hesabını kapattı.

HAKAN CANDAN KİMDİR? Hakan Candan, Selçuk Üniversitesi'nden 1995 yılında mezun oldu ve aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamladı. Candan'ın doktora tezi, "İş Dünyası ve Bürokrasi İlişkileri Bağlamında Girişimcilerin Türk Kamu Bürokrasisi Algısı Üzerine Bir Araştırma" başlığıyla yayımlandı.

Akademik alandaki başarılarından dolayı çeşitli ödüller kazanan Prof. Dr. Hakan Candan'ın eşi de akademisyen ve yerel bir gazetede köşe yazarlığı yapıyor.

Candan halen öğretim üyeliği yapıyor ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde siyaset bilimi, kamu yönetimi ve şehircilik konularında dersler veriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ