19 Eylül 2020, Cumartesi
Son Dakika

Bahçeli'den 'Pençe-Kartal Operasyonu' ile ilgili açıklama

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Pençe-Kartal Operasyonu'na ilişkin, "Terör yuvalarına dün gece yarısından itibaren yapılan askeri operasyon milletimizde memnuniyetle karşılanmıştır." değerlendirmesinde bulundu.
15.06.2020 17.58.56

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kartal Operasyonuna destek verdi. Bahçeli, Pençe-Kartal Operasyonu'na ilişkin, "Terör yuvalarına dün gece yarısından itibaren yapılan askeri operasyon milletimizde memnuniyetle karşılanmıştır." değerlendirmesinde bulundu. HDP'nin yürüyüşünü de sert sözlerle eleştiren Bahçeli, "Bugün itibariyle ülkemizin farklı noktalarından protesto yürüyüşü başlatan HDP’lilerin ve lekeli destekçilerinin ateşle oynadıkları, yangına körükle gittikleri çok açıktır" ifadelerini kullandı.

Libya'yı 3 parçaya bölmek isteyenler hüsrana uğrayacak

Bahçeli, "Yeni bir 6-7 Ekim hıyanetinin düşünü kuranlar acıklı duruma düşeceklerdir" diyerek, yürüyüşü hukuk ve ahlak dışı bir tezgah olarak nitelendirdi. Libya konusuna da değinen Bahçeli, "Libya’da önümüzü kesmek için uğraşanlar kaybedecek, bu ülkeyi 3 parçaya bölmek isteyenler hüsrana uğrayacaktır" dedi. İTTİFAK-AAYorum Ekle