Açıklamada, eleştiri hakkının önemine vurgu yapılarak, Fatih Altaylı'nın eleştirilerini yaparken terbiye sınırlarını aşan çirkin ifadeler kullandığı belirtildi.

Sahile vuran cadı şişeleri görenleri şaşkına çevirdi! Sakın açmayın Sahile vuran cadı şişeleri görenleri şaşkına çevirdi! Sakın açmayın

Ayrıca, Şenol Güneş'in hakaret içeren ifadelerle eleştirildiği bu tür durumlarda hukuki işlemlere başvuracaklarını duyuruldu.

Gazeteci Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in davranışlarını eleştirdiği bir YouTube videosunda, teknik direktörün önceki davranışlarına da değinerek "hödükçe davranışları sürdürdüğünü" ifade etmişti.

Beşiktaş Kulübü bu eleştirilere karşı sert bir tepki göstermiş ve hukuki yollara başvurma niyetini kamuoyuna duyurmuştur.

Altaylı youtube kanalından şunları söylemişti!

Gazeteci Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in bu hareketiyle ilgili kendi YouTube kanalında şu ifadeleri kullanmıştı:

"Şenol Güneş'in bu ilk vukuatı değil. Şenol Güneş bir yandan kasaba felsefecisi edasıyla acayip acayip laflar ediyor kimsenin anlamadığı ve çok babacanmış pozlarına giriyor. Diğer taraftan da bu tabirim için beni bağışlayın ama “Hödükçe” davranışları sürdürüyor.

Bir futbolcu üstelik geçmiş dönemden galiba altyapısında oynadığı dönemden ya da altyapısıyla maç yaptığı dönemden kalan bir dostluğuna, bir abisine selam vermek istiyor. Rakipte o sırada Beşiktaş'ı yenmiş takımdan. Şenol Güneş, arkadaşıyla kucaklaşan Salih Uçan'ı ite-kaka yolluyor.

Ya sana ne oluyor kardeşim? Ama bu Şenol'un ilk vukuatı değil. Şenol Güneş böyle sürekli acayip hareketlerle gündeme geliyor. 4-2 yenilmişsin zaten. Salih Uçan'ın suçu değil. Büyük oranda ortak suçu, teknik direktörün suçu.

beşiktaş dava

Kaynak: (HABER MERKEZİ)