Sosyal medya fenomeni Nevra Bilem, altın paylaşımlarıyla dikkat çeken bir isim. Ancak son günlerde Bilem hakkında dolandırıcılık iddiaları ortaya atıldı. Bilem’in takipçileri, onun reklamını yaptığı bir mobilya firmasından alışveriş yaptıklarını ancak ürünleri teslim alamadıklarını söylediler. Şikayetçiler arasında depremzedeler de var.

Ekran görüntüsü 2023-11-15 182037

Yıldızların doğum anı fotoğraflandı! Hayret verici görüntüler… Yıldızların doğum anı fotoğraflandı! Hayret verici görüntüler…

Nevra Bilem’in Reklamını Yaptığı Firma Güvenilir Değilmiş

Kanal D Haber’de de yer alan habere göre, Nevra Bilem, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Güvenle alabilirsiniz, hiçbir sıkıntı çıkmayacak” dedi. Onlarca kişi, Bilem’in sözlerine inanarak alışveriş yaptı. Ancak aylar geçmesine rağmen ürünler kimseye teslim edilmedi. Mağdurlar, Bilem’e mesaj attıklarında ise engellendiklerini belirttiler.

Ekran görüntüsü 2023-11-15 182022

Nevra Bilem Hakkında Türkiye’nin Dört Bir Yanından Şikayetler Yağıyor

Nevra Bilem hakkında Türkiye’nin dört bir yanından polis merkezlerine şikayetler yapıldı. Şikayetlerin yapıldığı illerde Bilem için inceleme başlatıldı. Bilem’in ifadeye çağrıldığı da iddia edildi. Bilem’in dolandırıcılık suçundan yargılanması ve ceza alması bekleniyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)