Numan Kurtulmuş, Ankara'daki saldırıyla ilgili o detaya dikkat çekti! "Tesadüf değil" Numan Kurtulmuş, Ankara'daki saldırıyla ilgili o detaya dikkat çekti! "Tesadüf değil"

Bursa’da yaşanan korkunç olayda 16 yaşındaki N.G erkek arkadaşı H.H tarafından kaçırılarak işkence ve tecavüze maruz kaldı. N.G’nin annesi S.G, cezaevinden çıktıktan sonra kızının durumunu öğrenip polise haber verdi. Polis, 27 Ağustos’ta N.G’yi kurtararak ailesine teslim etti. H.H ise yakalanarak tutuklandı. H.H’nın N.G’ye yaptığı işkenceleri videoya kaydedip sosyal medyada yayınladığı da belirlendi.

H.H. ise polise ve savcılığa verdiği ifadede suçlamaları reddedip, “Kendisiyle 1.5 yıl önce tanıştık. Her şey kendi isteği ile oldu. Ona kötü davranmadım. Dini nikah yapıp ilişkiye girdik. Uyuşturucuyu kendi de kullanıyordu. Vücudundaki darp izlerini kimin yaptığını bilmiyorum.
İşkenceye maruz kalan N.G, "Annem cezaevine girdi, beni çeşitli tarihlerde evinde alıkoydu. Bazı günler kaçarak kurtuldum. Her seferinde beni darbetti. Beni banyoya soktu, 1,5 saat hortumla dövdü. Her yerim mosmor, yürüyemiyorum. Tekerlekli sandalye ile geziyorum. Ondan şikayetçiyim, ceza almasını istiyorum. O benim, çocukluk hayallerimi mahvetti. Okula gidiyordum, hayatımı altüst etti. Bana zorla cinsel istismarda bulundu. Kabul etmediğim zaman beni dövüyordu, şiddet uyguluyordu. Gelip, ailemi dövdü, annemin kolunu kesti. Kardeşlerimin rüyasına giriyordu, korkudan yatamıyorlardı. Kafama silahın dipçiğiyle vurdu, elimi sıcak suyla yaktı, beni demirlerle dövdü. İstemediğim için bana zorla istismarda bulundu. Silahla beni tehdit etti, 'Zorla yapacaksın' dedi. 'İstemiyorum' dedim. Beni videoya alıp, internete attı. Sonuna kadar şikayetçiyim" ifadelerini kullandı. (İHA)