Ekonomik dengeler vatandaşın da ruh sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Enflasyon, döviz, piyasalar derken bunu takip eden faiş kira artışları mülk sahipleri ile kiracıları gırtlak gırtlağa getirir oldu.

Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi Olaylı Ajax-Feyenoord derbisinde maç tatil edildi

Bunun son örneği Bursa'da yaşandı. Osmangazi'de restorant işletmecisi ile dükkan sahibi arasında yaşanılan tartışma kavgaya dönüştü. Mülk sahibi olan Murat A., otomobilini otoparkın girişine çarpraz şekilde çekip anahtarını attığını ileri sürdü. işletme sahibi Erdem Kubat karakola gidip şikayetçi olurken mülk sahibi de rapor almak için hastaneye gidince otoparkın girişinde bırakılan araç müşterilerin mağdur olmasına neden oldu.

Yemek yemek için restoranda gelen müşteriler otoparktan çıkamayınca 7 saat boyunca mahsur kaldılar. Polisin özel mülk üzerinde olduğu için müdahale edemediği aracı tesis çalışanları ve çevredeki vatandaşların yardımıyla yoldan çekildiği anlar görüntülere yansıdı.

Yemek yemek için gelip saatlerde tesiste mahsur kalan müşteri İpek Yiğit, Arkadaşlarımızla kafa dinleyelim diye geldik  7 saattir burada mahsuruz” diye konuşarak tepkisini dile getirdi (İHA)