İstanbul Üsküdar'da bir camiye giren şahıs, çantasından çıkardığı içkiyi içerek görüntüleri sosyal medya platformu Reddit hesabından paylaştı. "Kondopolos"  adını kullanan provokatör paylaşımına gelen yorumlarda alay ederek tahriklerine devam etti.

Camide içki içti

Yazdığı bir mesajda caminin alt katının boş olduğunu belirten şahıs, "Ben de çantadan çıkardım içtim. İstanbul'un çok işlek bir semtinde ama boş bir cami" ifadelerini kullandı.

3200 camiden acaba hangisindeyim!

Hep saygısız hem de pişkin tavırlarını sürdüren provokatör, "3 bin 200 küsur caminin kameralarına ayrı ayrı baksınlar, bulduklarında paşa paşa karakola ifade vermeye giderim" yazıp küstahca tepkilere meydan okudu.

İstanbul’da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor İstanbul’da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor

Korkunca hesabı kapattı

Skandal eyleme geelen yoğun tepkiler sonrası hesabın sildi.

camide içki

Türk polisiten kaçış yok

Camide içki içtiği anları sosyal medya hesabından paylaşan ve alaycı tavırlar takınan zanlı İstanbul'da yakalandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, “Sosyal medyada camide alkol kullandığını gösterir fotoğraf paylaşan ve ’3200 cami içinde hangi cami olduğunu bulabilirlerse' diye yazan S.Y.Ö. adlı şahıs İstanbul’da emniyet mensuplarımızca yakalanmıştır. Kahraman Türk polisi her suçluyu bulup yakaladığı gibi bu şahsı da bulup yakalamıştır. Adalete teslim etmiştir. Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (İHA)