Bursa'da çöp evde 1 yıl boyunca alıkonulduktan sonra kurtarılan Cem Muhammet A., annesi Yasemin A. ile birlikte yeni bir hayata adım attı.

Fiziksel ve psikolojik tedavisi tamamlanan Cem Muhammet, Antalya Çocuk Evleri Sitesi'ne yerleştirildi. Eğitimine sınıf atlayarak devam eden genç çocuk, annesiyle birlikte yeni bir evde yaşamaya başladı.

muhammet 2

Yasemin A., oğlunun sağlığının iyi olduğunu ve yaşadığı travmayı atlatmaya başladığını belirtti. Cem Muhammet'in boyunun uzadığını ve kilo aldığını söyleyen Yasemin A., oğlunun güçlü ve metanetli bir şekilde yetişkin gibi davrandığını ifade etti.

muhammet 1

Anne Yasemin A., Cem Muhammet'in adını değiştirmeye karar verdiklerini açıkladı. Bu kararı, oğullarının yaşadığı olumsuzlukları temizlemek ve gelecekte sorunlarla karşılaşmamak adına aldıklarını belirten Yasemin A., "Cem'in hayatında ne kadar sıkıntı yaratan şey varsa her şey temizlenecek. Cem'in de ismini değiştireceğim. Bu çocuk evlenecek, askere gidecek, böyle sıkıntılarla karşılaşsın istemiyorum" dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı'nın programında 'Vahdettin' tartışması! Birbirlerine girdiler Rasim Ozan Kütahyalı'nın programında 'Vahdettin' tartışması! Birbirlerine girdiler

muhammet 3

Cem Muhammet'in otobüsleri çok sevdiğini ve ulaşım müdürü olma hayali kurduğunu söyleyen anne, oğullarının gelecekte Antalya'nın ulaşım sorununu çözmeye katkı sağlamayı hedeflediğini belirtti.

muhammet çöp ev

Kaynak: (DHA)