Özgür Özel'den AK Parti'ye çirkin iftira! Gerçekler gün yüzüne çıktı... Özgür Özel'den AK Parti'ye çirkin iftira! Gerçekler gün yüzüne çıktı...

Erdoğan, Gazze’de yaşanan insanlık dramına dikkat çekerek, “Gazze’de akan kanın durması için mücadeleye devam edileceğini” vurguladı. Erdoğan, Türkiye’nin uluslararası platformlarda Filistin halkının haklarını savunmaya devam edeceğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:


"HOLOKOST UTANCI AVRUPALI LİDERLERİ ADETA ESİR ALMIŞ DURUMDA"

İspanya gibi bir iki vicdan sahibi ülkeyi dışarıda bırakırsak Batılı kurum ve kuruluşlar Gazze’den yükselen feryatlara kulaklarını tamamen tıkadılar. Ateşkes sözcüğünü kullanmaktan bile çekinen bir ürkeklikle, daha doğrusu korkaklıkla karşı karşıyayız. Holokost utancı, Avrupalı liderleri adeta esir almış durumda. Batılı entelektüeller, basın kuruluşları, insan hakları örgütleri de aynı şekilde İsrail'i aklamanın peşinde. İsrail yönetimi holokostu, soykırıma varan katliamları kalkan olarak kullanıyor. Almanya'ya gerçekleştirdiğimiz son seyahatte bir kez daha üzülerek şahit olduk

"BİZİM İSRAİL'E BORCUMUZ YOK"

Hak bildiklerimizi birilerini rahatsız etse de cesaretle söylememizin sebebi işi budur. Bizim borcumuz yok ama onların hepsinin İsrail'e borçları vardır. Onlar borç ödüyorlar. Utanç veren olay Batılı ülkelerin katliamlarına kılıf uydurma konusunda İsrail ile sergilediği yalan kardeşliğidir.

"KKTC'DEKİ KARDEŞLERİMİZİN 15 KASIM CUMHURİYET BAYRAMI'NI BİR KEZ DAHA TEBRİK EDİYORUM"

Astana'da düzenlenen Türk Devletleri Teşkilatı zirvesinde Türk dünyası olarak iş birliğimizi dayanışmamızı bir kez daha pekiştirdik. Geçen sene teşkilata KKTC'nin gözlemci üye olması tarihi bir adımdı. KKTC'deki kardeşlerimizin 15 Kasım Cumhuriyet Bayramı'nı bir kez daha tebrik ediyorum.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)