23 Eylül 2021, Perşembe
Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncılarla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz." dedi.
04.09.2021 19.02.47

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'cüler için Ankara'dan İstanbul'a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(CHP) Her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar." ifadesinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor." diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor." açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Dolmabahçe Sarayı'nın karşı duvarına 'zulüm 1453'te başladı' diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun." dedi. İTTİFAK-AAYorum Ekle