Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

Atom Bombası Var mı Açıkla!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına sert tepki gösterdi. Erdoğan, özellikle İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya seslenerek, "Buradan Netanyahu'ya soruyorum; Sende atom bombası var mı yok mu? Sıkıysa açıkla. Ey İsrail, sende atom bombası ve nükleer bombası var. Artık ecelin geliyor. Neye sahip olursan ol, gidicisin." ifadelerini kullandı.

Neymar’ın o mesajları ifşa oldu, sevgilisi daha fazla dayanamadı! Bu kez öyle bir şey yaptı ki… Neymar’ın o mesajları ifşa oldu, sevgilisi daha fazla dayanamadı! Bu kez öyle bir şey yaptı ki…

İsrail, Çocukları, Kadınları Katlediyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında İsrail'in Gazze'de masumları hedef alarak kadın ve çocuk demeden sürdürdüğü saldırılarına da vurgu yaptı. "Savaşın da bir ahlakı vardır. Savaş hukukunun ilk kuralı çocuklara, kadınlara, yaşlılara, hastalara dokunmamaktır." diyen Erdoğan, İsrail'in bu kuralları hiçe saydığını ve masumları katlettiğini belirtti.

Netanyahu'nun Nükleer Bomba İtirafı Üzerine Çağrı: "Açıkla, Var mı Yok mu?"

Erdoğan, İsrailli aşırı sağcı Miras Bakanı Amihai Eliyahu'nun nükleer bomba atılması açıklamasına da değindi. Netanyahu'ya hitaben, "Netanyahu, sende atom bombası var mı yok mu? Sıkıysa açıkla." diyen Erdoğan, İsrail'in nükleer ve atom bombası iddialarını gündeme getirdi.

Erdoğan: "İsrail Terör Devletidir, Ecelin Geliyor!"

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösteren Erdoğan, "İsrail bir terör devletidir. Artık ecelin geliyor. Neye sahip olursan ol gidicisin." sözleriyle İsrail'i sert bir dille eleştirdi.

Kıbrıs'a Destek ve İsrail'in Sonu: "Hüsran Olacak!"

Erdoğan, konuşmasında ayrıca Kıbrıs'a olan desteklerini vurgulayarak, "Kıbrıs'ın yanında olmaya devam edeceğiz." dedi. Ayrıca, İsrail'e karşı alınan kararları dile getirerek, "İsrail'in sonu hüsran olacak. Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz. İyi yetişmiş jandarma, polis teşkilatı huzurumuz demektir." şeklinde konuştu.

Erdoğan: "İsrail'in İnsanlık Suçlarına Ses Çıkarmayanlar da Suçlu!"

İsrail'in Gazze'deki saldırılarını insanlık suçu olarak değerlendiren Erdoğan, "Yüzlerce çocuk bombalar altında can veriyor. İsrail'in işlediği insanlık suçuna ses çıkarmayan en az o kadar suçludur." ifadelerini kullanarak uluslararası toplumu da sorumluluk almaya çağırdı.

AB Komisyonu ve Uluslararası Topluma Çağrı: "Daha Kaç Çocuk Ölmeli?"

Erdoğan, AB Komisyonu'na seslenerek, "Daha kaç çocuk ölmeli ki ateşkes çağrısı yapasınız?" dedi ve İsrail'e tepki gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Sonuç ve Yerel Seçim Mesajı: "Hesabını Verecekler!"

Konuşmasını, İsrail'e yönelik sert eleştirilerle tamamlayan Erdoğan, yerel seçimlere de gönderme yaparak, "Beceriksiz idareciler yüzünden çürüyen belediyelerimizi kurtaracağız. Hesabını vermeden bunların hiçbirine huzur yoktur." şeklinde konuştu.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)