MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 17 Mart'ta 14’üncü Olağan Kurultayımızı yapacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar:

Yerel seçimlere heyecanla hazırlanıyoruz. İl ve ilçe kongrelerimizi sukunet, kardeşlik ve yüksek bir katılım eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

MHP olarak ne yaptığımızı biliyoruz. Cumhur ittifakı olarak yeni projelerimizle gücümüze güç katacağımıza inanıyoruz. MHP başında sonunda önünde arkasında milletin olmadığı hiçbir irtibat ağının bugüne kadar yanında olmamış bundan sonra da olması düşünülemez.

"MHP Kurultayı 17 Mart'ta"

MHP Kurultayını 17 Mart'ta yapacak. Kongre takvimimizi ele aldık.  Muradımız Türkiye ve Türk milletine hizmet etmektir.

Ülkemizde ve dünyada huzur istiyoruz. Pergelin sabit ayağını Ankara'ya koyuyor, hareketli ayağı ile de muhterif zaman dilimlerinde ve 360 derecelik bir açı ile dünyayı tarıyor ve takip ediyoruz. 

Tarihini tanımayan ve tarih şuurunu taşuımayan milletler hafıza ve idraklerini daha kötüsü de istikbal iradelerini kaybetmye mahkumdur.  MYK'da olağan kurultay ve seçim takvimlerimizi ele aldık.

"Gazileirmizin ağırlaşan mağduriyetleri derhal çözülmelidir"

Çözümün adresi ise TBMM'dir. Şehit ve gazileirmize layık olabilmek için ne gerekiyorsa yapacağımızı tekraren ifade ediyor bütün gazileirmize şükranlarımı sunuyorum.

Banu Parlak'ın güzellik salonuna silahlı saldırı Banu Parlak'ın güzellik salonuna silahlı saldırı

TBMM gazi bir meclistir, aksini iddia eden Kılıçdaroğlu gafil ve art niyetlidir.  Kılıçdaroğlu'nun hırsı aklının önüne geçti. Bu zat akıl tutulmasına hapsolmuşken makulden ve milli değerlerden uzaklaşmıştır.

"Allah bu ülkeyi, bu milleti zillet ittifakından korumuştur"

Bugünkü CHP'de mandacılar köprü başını tutumuş, bölücüler baş tacı yapılmıştır. Allah bu ülkeyi, bu milleti zillet ittifakından korumuştur. İttifakın bittiği ifade edilse de yeni bir masa hazırlığının alttan alta ilerletilmektedir.

Kimin hangi adayla seçime katılacağıyla ilgilenmiyoruz. Sırça köşklerle işimiz olmaz, projelerle gücümüze güç katacağız.

HDP'ye kapatma davası

Adaleti hemen istiyoruz, AYM görevini yapmalı. (CHP’li Tanrıkulu’na ilişkin) Türk Silahlı Kuvvetlerine saldıran bu aşağılık ve sözde milletvekilinin ağzı düşman ağzıdır. PKK’ya sözcülük yapan bir suçluya hazineden maaş verilmesi günahtır, haramdır. Bu çürümüşün milletvekilliği düşürülmelidir.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)