Fenomen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın sosyal medyadan paylaştıkları videolar gündemden düşmüyor. Dilan Polat’ın yaptığı son açıklamada "Bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum" sözleri gündem olmuş ve hakkında “para aklıyor” iddiaları ortaya atılmıştı. Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Dilan Polat, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Polat, "Yadırgadıkları hayatı ben küçüklükten beri yaşıyordum. Babamın petrol ofisi vardı, sonradan görme değilim. Anne tarafı da Türkiye'nin zengin iş adamlarından insanlar var. Benim annem rahmetli olmadan önce evde 3 kadın çalışıyordu. Bir gecede babam annemi öldürdü ve her şey değişti" dedi.

Yeşim Salkım'dan Fatih Terim fonu hakkında bomba iddia Yeşim Salkım'dan Fatih Terim fonu hakkında bomba iddia

SERVETİN KAYNAĞI NEREDEN GELİYOR?

Servetinin kaynağını da açıklayan Dilan Polat, "İnsanlar paranın kazanılabilecek olduğuna inanamıyor ben de buna inanamıyorum. İnsanlar çalışarak kazanabiliyor. Ben çok varlıklı bir aileden gelip zengin bir insanla evlenmedim, çok küçüktük. Eşime dayım çok güzel iş imkânı tanıdı, büyük projeleri eşime sundu. Böyle böyle para kazandık biriktirdik. Doğum fotoğrafçılığından çok paralar kazandık, sektörü bıraktım. Güzellik merkezi açtım, çok inandım ama... Biz hep zeki güzel adımlar attık, içindeki cihazları kendimiz ürettik, sattık" sözleriyle anlattı.” şeklinde konuştu.

“130 ŞUBEM VAR, BİR AYDA 1 MİLYON ADET ÜRÜN SATIYORUM”

Para aklama iddialarına da yanıt veren Dilan Polat, "Bu para nereden geliyor; 130 şubem var, bir ayda 1 milyon adet ürün satıyorum. İnsanlar şunu söylüyor; diyorlar ki bu para bir anda nasıl geldi bunlar bir yerden para aklıyorlar. Bilmiyorum ama biri bir yerden parayı farklı işletse, çalsa çırpsa bu insanlar 1 ay, 2 ay, 3 ay içinde bir anda patlamıyor mu? Biz 6 yıldır kan revan, alın teri bu merdivenleri tek tek çıktık." ifadelerini kullandı.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)