Dillere Destan Bir Düğünle Evlenmişlerdi

Acun Ilıcalı’dan 2018 yılında boşanan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bu yılın Mayıs ayında İstanbul’da nikah masasına oturmuştu. Ardından çift, Fas’ın Marakeş şehrinde iki gün iki gece süren muhteşem bir düğünle dünyavevine girmişti. Düğüne katılan ünlü isimler arasında Demet Akalın, Ebru Şallı, Hande Erçel ve Kerimcan Durmaz gibi isimler vardı.

Balayında Sorunlar Başladı

Subaşı ve Alsaloussi, evlendikten sonra ultra lüks bir hayat sürdü. Çift, balayı için önce Tokyo’ya, sonra Bali’ye gitti. Ancak balayında sorunlar yaşamaya başlayan çiftin arasındaki uyumsuzluk giderek büyüdü. Subaşı’nın son paylaşımında parmağındaki yüzüğün olmaması da boşanma iddialarını güçlendirdi.

Boşanma Protokolü İmzalandı

GÜNAYDIN yazarı Bülent Cankurt’un haberine göre; Subaşı ve Alsaloussi, iki hafta önce İstanbul’da bir kulüpte ciddi bir tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından Meedo ülkeyi terk etti. Geçen hafta da boşanma protokolünü imzalayarak mahkemeye başvurdular. Protokol imzaladıkları için ilk celsede boşanacaklar.

Tek başınıza sakın gitmeyin! Bu ülkede yalnız yürümek yasak Tek başınıza sakın gitmeyin! Bu ülkede yalnız yürümek yasak

Şeyma Subaşı’nın ikinci evliliği de böylece son bulmuş oldu. Subaşı’nın kızının babası Acun Ilıcalı ile olan evliliği de 14 ay sürmüştü.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)