Djeje, kulübün resmi internet sitesinde yer alan röportajında, transfer sürecinin biraz uzadığını vurgulayarak, "Watford ile sözleşmemi feshetme işlemlerim biraz uzun sürdü. Ankaragücü'nden ilk teklif aldığım zaman kendimi mutlu hissettim. Teknik direktörümüz ve sportif direktörümüz ile görüştüm. Burada bulunmanın önemini anlattılar. Kendimce hiç sorun olmadan gelmeyi kabul ettim" dedi. Fransa ve İngiltere'ye göre Türkiye'nin ve Ankara'nın daha farklı bir yaşam yeri olduğunu aktaran Dja Djedje, "Farklı kültürler barındırıyor. Burada yaşamaktan dolayı mutluyum. Her geçen gün daha da şehri keşfetmeye çalışıyorum. Şehrimizin insanları çok sempatik" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, Yukatel Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürdü Trabzonspor, Yukatel Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürdü

Türk taraftarı çok fanatik

Fildişi Sahilli futbolcu, Trabzonspor ile oynadıkları maçta taraftarlardan çok etkilendiğinin altını çizerek, "O atmosfer muhteşemdi ve stat bana tamamen dolu gibi geldi. Watford'da çok bir şey yaşayamadım. İlk zamanlarımda sakatlandım. Ancak taraftarlar Marsilya'daki performansımdan dolayı beni seviyorlardı. Ankaragücü taraftarları ile karşılaştırdığımda ise Türk taraftarların çok fanatik olduğu sonucunu ortaya çıkardım" dedi. Djedje, antremanlarda sıkı çalıştıklarını ve futbolu seven bir taraftarın önünde oynamaktan mutlu olduğunu dile getirdi.