01 Ekim 2020, Perşembe
Son Dakika

Dünya medyası yeni havalimanı için İstanbul'da

Yeni Havalimanı’nın ilk faz açılış törenine ulusal ve uluslararası medyatemsilcileri yoğun ilgi gösteriyor. Asya’dan Avrupa ve Amerika’ya kadar birçok ülkenin basın mensupları, tarihi töreni dünya kamuoyuna duyurmak için alandaki yerini aldı. 
29.10.2018 17.20.44

’nın ilk faz açılış törenine ulusal ve temsilcileri yoğun ilgi gösteriyor. Asya’dan Avrupa ve Amerika’ya kadar birçok ülkenin basın mensupları, tarihi töreni dünya kamuoyuna duyurmak için alandaki yerini aldı. Tamamlandığında yıllık 200 milyon yolcu kapasitesiyle dünyanın en büyük havalimanı olacak İstanbul 'nın açılış töreni için davetliler tören alanındaki yerlerini almaya başladı. Dünya havacılık tarihinde önemli bir konuma gelecek havalimanının resmi açılış törenini takip etmek üzere dünyanın dört bir yanından gelen medya temsilcileri de açılış törenine yoğun ilgi gösteriyor.

CANLI YAYINLARLA DÜNYAYA YENİ HAVALİMANI ANLATILDI

Sabahın erken saatlerden itibaren alandaki ulaşan ulusal ve  mensupları, basın için ayrılan iki katlı basın türbinini tamamen doldurdu. Gazeteciler gün içerisinde zaman zaman canlı bağlantılar yaparak Yeni Havalimanı hakkında izleyicileri bilgilendiriyor.

 


Yorum Ekle