02 Ağustos 2021, Pazartesi
Son Dakika

Elinde maç bileti olan her Türk vatandaşı karayolu ile Gürcistan’dan Azerbaycan’a geçiş yapabiliyor

Türkiye’nin farklı noktalarından dünden bu yana çok sayıda Türk vatandaşı Türkiye’nin Azerbaycan’da oynayacağı Galler ve 20 Haziran İsviçre maçlarını izlemek üzere Gürcistan üzerinden Azerbaycan’a geçiş yapıyor.
17.06.2021 08.30.30

EURO 2020 açılışında Roma'da İtalya'ya 3-0 mağlup olan A Milli Takım, A Grubu'nda kalan 2 maçının ilki olan Galler maçını Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de bu akşam saat 19.00'da Bakü Olimpiyat Stadı'nda oynayacak. Hem bu akşam oynanacak Galler maçında hem de 20 Haziran Pazar günü İsviçre ile karşılaşacak maç için ülkelerine destek vermek isteyen Türk vatandaşları Sarp Sınır Kapısı'ndan geçiş yaparak Gürcistan üzerinden Azerbaycan'a geçiş yapıyor.

Öte yandan Gürcistan ve Azerbaycan'daki Türk elçilik yetkilileri, Azerbaycan'a yolculuğun Gürcistan üzerinden yapılması durumunda, anılan güzergahta tamir bakım servisi bulmakta karşılaşılan zorluk nedeniyle, vatandaşlarımızın araç bakımını yola çıkmadan yaptırmaları uyarısında bulunuldu. Kalite açısından benzin ihtiyacının büyük istasyonlardan giderilmesi ve Azerbaycan'ın para birimi Manat bulundurulması da istendi. İTTİFAK

 Yorum Ekle