Championship takımı Cardiff City'i çalıştıran Erol Bulut, Fenerbahçe'de olduğu zamanda görevden erken alınmasa şampiyon olabileceklerini söyledi.

O dönemki yönetim öyle istedi!

Erol Bulut, Fenerbahçe dönemindeki şampiyonluk şansını kaçırdığını belirterek, şu ifadelerle konuştu: "Fenerbahçe'yi kimse kalbimizden sökemez. Formasını giydim, teknik direktörlüğünü yaptım. Maalesef 30. haftada ayrıldık. İsteğim, birlikteliğimiz sezon sonuna kadar sürdürüp, o zaman bırakmaktı. Çünkü en yakın rakibimizle arada 4-5 puan vardı. Şampiyon olabilirdik. Ama o dönemki yönetim o şekilde olmasına karar verdi."

Hakemler yüzünden puan kaybettik!

Cardiff City'de yaşadığı hakem sorunlarına da değinen Bulut, "Hakemler yüzünden iki maçta puan kaybettik. Burada VAR yok, eski sistemle devam ediliyor. VAR'ın gelmesi gerektiğini düşünüyorum ve her fırsatta dile getiriyorum. Ofsayttan yediğim golle maçı kaybettim. Bir metre ofsaytı görmedi. VAR olsa iptal olurdu." şeklinde konuştu.

Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu Masterchef'te potaya giden ikinci isim belli oldu

Derbiler sonucu belirler

Bulut, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın iddialı olduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe bence yerli bir teknik direktöre ilk kez istenilen ve doğru transferleri yaptı. Onun da karşılığını alıyor. Daha ligin çok başı. Bir şey söylemek için erken olduğunu düşünüyorum ama böyle devam ederse Fenerbahçe ve Galatasaray'ın arasında oynanacak derbiler sonucu belirler." dedi.