Yavuz Ağıralioğlu'nun İyi Parti'ye veda etmesinin ardından, 2024 yerel seçimlerinden sonra yeni bir parti kuracağı konuşuluyor. Bu yeni oluşuma katılacak isimlerden biri netleşti.

Sıkça tartışma programlarına ve polemiklere konu olan hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, Sözcü TV'de canlı yayında, Yavuz Ağıralioğlu'nun kuracağı partiye katılacağını açıkladı.

Dünyada bir ilk! Bu robot insan gibi nefes alıyor, terliyor ve titriyor! Dünyada bir ilk! Bu robot insan gibi nefes alıyor, terliyor ve titriyor!

"Atatürk milliyetçilerinin mümkün olduğunca bir cephe altında toplanmasını dileyenlerdenim" diyen Şen, İsmail Saymaz'ın kendisine yönelik sorusu üzerine, Ağıralioğlu ile görüştüklerini ve kendisinin bu oluşuma olumlu yaklaştığını belirtti. Şen, henüz resmi adımların atılmadığını ancak ortak bir çalışma veya hareket imkanı doğarsa bunu değerlendireceklerini ifade etti.

Ersan Şen daha önce katıldığı bir canlı yayında Cumhurbaşkanı adaylığını açıklamış ve İyi Parti lideri Meral Akşener'in kendisini arayarak görüşme teklif ettiğini dile getirmişti. 

Kaynak: HABER MERKEZİ