Astroloji, gök cisimlerinin konumuna göre kişilerin davranışlarını ve kaderlerini etkilediğine inanılan bir çalışma alanıdır. Astrolojide her bir burç, o konuma ve astronomik olaylara bağlı olarak belli başlı karakteristik özellikler kazanır.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181021

Burçlar arasında çapkınlıklarıyla ün yapmış olanlar da var, sadakatiyle büyüleyenler de… Bu kez aldatma konusunda ustalaşmış 5 burç belli oldu. Astrologlar eş seçimi için uyardı. İşte aldatmaktan sabıkalı o burçlar…

Apartman dairesinde akılalmaz düzenek! Komşular deliye döndü... Evini satışa çıkaranlar var Apartman dairesinde akılalmaz düzenek! Komşular deliye döndü... Evini satışa çıkaranlar var

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181308

Aslan: Flörtün Ustası

Aslanlar flört etmeyi çok iyi bilirler. Bu konuda ustalaşan Aslan burcu, karizmalarına, doğal çekiciliklerine ve sevilebilirliklerine güvenirler. Aslanlar hemen hemen herkese karşı arkadaş canlısı olmaları ile bilinirler. Siz farkında olmadan bunu uzun süreli göz teması, şakacı alaylar ve iltifatlarla bir adım öteye taşıyabilir ve sizinle flört edebilirler.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181013

Aslanların zahmetsizce flört etmesi genelde sempati ile karşılanır; zorlama veya ürkütücü gibi görünmez. Onların bölünmemiş dikkatine sahip olmaktan etkilenmemek ise çok zor. Öte yandan ilişkilerinde eğer yeterince tatmin olmuyorlarsa hemen yeni adayları değerlendirmeye geçerler.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181017

İkizler: Yalan Söyleme Uzmanı

İkizler asla Akrep kadar aldatıcı olmayacak olsa da, manipülasyon ve yalan söz konusu olduğunda, kesinlikle bu konuda bir yetenekleri vardır. Ne yazık ki, İkizler yalan söyleme eğilimleri bulunmaktadır. Bu da aldatma konusunda onları ön plana çıkartır.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181025

Balık: Duygusal Aldatan

Balıkları sadece usta, hassas bir ruh olarak görsek de, gerçek şu ki, bunun altında istediklerini elde etmek için yalan söyleyen bir parça şeytan var. Çoğu burçtan çok daha sezgisel olma yetenekleriyle Balık, hemen hemen her durumda istediklerini elde etmek için ne söyleneceğini ve onlara nasıl söyleneceğini tam olarak bilir. Balık burçlarının aldatma meyili ise kendilerine duygusal olarak yaklaşan kişileri reddedemeyişlerinden kaynaklanmaktadır.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181214

Yay: Gözü Dışarıda Olan

Gözü dışarıda olan burçlardan biri de yaydır. Yay burcu oldukça dışa dönük bir yapıya sahiptir. Birine bağlanması oldukça zor olduğundan bu burç aldatan burçlar arasında dördüncü sırada yer alır.

Ekran görüntüsü 2023-11-20 181758

Koç: Düşünmeden Hareket Eden

Aldatmaya meyilli burçlar listesinde ilk beşe giren bir burç da Koç burcudur. Koç burçları düşünmeden hareket ederler. İlişkilerinde yaşadıkları en önemli problem de çoğu zaman bundan kaynaklanır. Öyle ki bu durum çoğu zaman ilişkilerde aldatmalarla sonuçlanabilir.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)