Rus Dışişleri Bakanı Lavrov tahıl girişimi hakkında konuştu: Bize yalan söylendi Rus Dışişleri Bakanı Lavrov tahıl girişimi hakkında konuştu: Bize yalan söylendi

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Gençlik Festivali’nde gençlerle buluştu. Asayiş olaylarıyla gündemden düşmeyen Esenyurt’ta ilk kez bir gençlik festivali gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen Bilal Sonses konserinde doyasıya eğlenen gençler Başkan Bozkurt ile fotoğraf çektirdi. Başkan Bozkurt eve geç kaldığını söyleyen gençleri makam aracıyla evlerine bıraktı. Araç içerisinde video çeken gençlerin Başkan Bozkurt ile diyalogları renkli anlara neden oldu.

AİLELERE SESLİ MESAJ GÖNDERDİ

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, yolculuk sırasında, evlerine geç kalan gençlerin ailelerine sesli mesaj gönderdi. Başkan Bozkurt, “Delikanlılar burada, merak etmeyin. Çok terbiyeli çocuklarınız var. Üçü de pırıl pırıl, hiçbir yaramazlık yapmadılar. Akıllı akıllı ‘Başkanım bizi eve bırakır mısınız?’ dediler. Ben de ‘Tabi’ dedim, ‘Sizinle seyahat etmek çok güzel.’ Şimdi eve bırakıyoruz onları” dedi. (İHA)