Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar! Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar!

Bursa'da yaşayan ve 2013 yılında erkek arkadaşı İ.Ş.(50) ile tanışan Sibel Kahraman (33), uzun süren birlikteliğin ardından sözlü taciz ve cinsel içerikli mesajlarından rahatsız olduğu İ.Ş. ile görüşmeme kararı aldı. Bunun üzerine İ.Ş., farklı tarihlerde Karaman'ın evine ya da iş yerine giderek onu rahatsız etmeye başladı. Son olarak bir arkadaşı ile eğlence merkezine giden Kahraman, kendisini takip eden İ.Ş. tarafından şiddete uğradı. Darbedilen Kahraman, hastaneye götürüldü. Yüzünde morluklar, burnunda kırık oluşan Kahraman, darp raporu alıp, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

eski-sevgilisi-tarafindan-darbedilen-sibel-9-defa-yuzume-kafa-atti_9020_dhaphoto4

“9 DEFA YÜZÜME KAFA ATTI”

Olayla ilgili konuşan Sibel Kahraman, "Kız arkadaşlarımla birlikteydik. Dışarıda, tesadüfen denk geldiğimiz yerlerde, 'Neden buraya geliyorsun' diyordu. Kız arkadaşlarımı da benim yanımda oldukları için tehdit ediyordu. Çıkışta 9 defa yüzüme kafa attı. Dayak olayından sonra hemen kardeşimi aradım ve şikâyette bulundum. Hastaneye geldik, raporları aldık ve polise gidip, savcılığa şikâyette bulunduk" dedi.

eski-sevgilisi-tarafindan-darbedilen-sibel-9-defa-yuzume-kafa-atti_9020_dhaphoto6

İ.Ş.'den sürekli ölüm tehditleri aldığını belirten Kahraman, "Bana sürekli 'Kimseyle gezmeyeceksin, kimseyle olmayacaksın, seni öldürürüm, gittiğim yerlere gelme' diyordu" dedi.

“ŞÜPHELİ, MÜVEKKİLİMİ ÖLDÜRMEKLE TEHDİT EDİYOR”

Kahraman'ın avukatı Semih Altın ise "Kadın cinayetlerinin engellenmesi için bunun önüne geçilmelidir. Benim, şüphelilerinin tutuklanacağına inancım tamdır. Şüphelinin tutuklanması gerekmektedir. Aksi takdirde kadın cinayetlerine sebep olmaktadır.

eski-sevgilisi-tarafindan-darbedilen-sibel-9-defa-yuzume-kafa-atti_9020_dhaphoto9

Şüpheli, müvekkilimi öldürmekle tehdit ediyor. Kadına şiddet durumlarında önleyici tedbir veriliyor ancak bana göre bu tedbir yeterli değildir. Elektronik kelepçe gibi yeni teknolojik bir sistem getirilmesi gerekiyor. Müvekkilim ağır derecede darbedilmiştir. Şüpheli, müvekkilime 9 kez kafa atmıştır. Müvekkilimin burnu kırılmıştır, bununla ilgili hastane raporları da vardır. Müvekkilim sürekli saldırıya uğramıştır ve can güvenliği tehlikededir" dedi.

Kaynak: (DHA)