Şişli’de lüks cip tünelden çıkarken beton direğe çarptı: 4 yaralı Şişli’de lüks cip tünelden çıkarken beton direğe çarptı: 4 yaralı

Sibel Kahraman, 2013 yılında tanıştığı erkek arkadaşından ayrılma kararı aldı. O andan itibaren de eski sevgilisinin taciz ve tehditlerine maruz kalmaya başladı. 11 Eylül’de arkadaşıyla eğlenmek için dışarı çıkan genç kadın eski sevgilisi İ.Ş. tarafından saldırıya uğradı. Burnu kırılan genç kadının yüzünde morluklar oluştu. Savcılığa suç duyurusunda bulunan Kahraman, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı:

sibeli-dovup-olumle-tehdit-eden-eski-sevgilisi-yakalandi_9694_dhaphoto4

9 DEFA YÜZÜME KAFA ATTI

"Kız arkadaşlarımla birlikteydik. Dışarıda, tesadüfen denk geldiğimiz yerlerde, 'Neden buraya geliyorsun' diyordu. Kız arkadaşlarımı da benim yanımda oldukları için tehdit ediyordu. Çıkışta 9 defa yüzüme kafa attı. Dayak olayından sonra hemen kardeşimi aradım ve şikâyette bulundum. Hastaneye geldik, raporları aldık ve polise gidip, savcılığa şikâyette bulunduk"

sibeli-dovup-olumle-tehdit-eden-eski-sevgilisi-yakalandi_9694_dhaphoto2

“SENİ ÖLDÜRÜRÜM DİYORDU”

İ.Ş.'den sürekli ölüm tehditleri aldığını söyleyen Kahraman, "Bana sürekli 'Kimseyle gezmeyeceksin, kimseyle olmayacaksın, seni öldürürüm, gittiğim yerlere gelme' diyordu" diye konuştu.

sibeli-dovup-olumle-tehdit-eden-eski-sevgilisi-yakalandi_9694_dhaphoto1

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Sibel Kahraman'ı darp edip, tehdit mesajları atan İ.Ş.’nin yakalanması için harekete geçen Nilüfer Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin Mudanya ilçesindeki bir evde bulunduğu bilgisi üzerine harekete geçti. Belirlenen adrese giden ekipler İ.Ş.’yi yakalayarak gözaltına aldı. İ.Ş.’nin emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Kaynak: (DHA)