Dilan-Engin Polat çiftinin lüks hayatlarına son veren operasyonun ardından, benzer şekilde sosyal medyada gösteriş yapan fenomenler de mercek altına alındı. Bu fenomenlerden biri de Dilan Polat’ın eski yakın arkadaşı olan Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan. Çiftle ilgili şok edici bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Eylül Öztürk ve Kenan Özkan, Polat ailesinin başına gelenlerden sonra tedbir aldı. İşte ayrıntılar…

TikTok'ta "Yakışıklı Güvenlik" adıyla tanınan fenomenin hayran buluşmasında kavga çıktı TikTok'ta "Yakışıklı Güvenlik" adıyla tanınan fenomenin hayran buluşmasında kavga çıktı

Ekran görüntüsü 2023-11-21 120140

Eylül-Kenan Öztürk çifti, ABD’ye yerleşerek yeni bir hayat kurdu. Dilan-Engin Polat çiftiyle yakın ilişkileri olan sosyal medya fenomeni Eylül ve eşi Kenan Öztürk hakkında çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Ekran görüntüsü 2023-11-21 120228

NAKİT PARAYLA 11 DAİRE SATIN ALDI İDDİASI

İddialara göre, Eylül Öztürk ABD’de nakit parayla 11 daire satın aldı. Ayrıca Öztürk çiftinin beş milyon dolarlık (yaklaşık 144 milyon TL) bir bütçeyle ABD’ye gittiği ve haberlerin çıkmasının ardından aldığı 11 daireyi yakınlarının üzerine yaptırdığı iddia edildi.

Ekran görüntüsü 2023-11-21 120146

Eylül Öztürk, iddialara karşı Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Eylül Öztürk, “Bir açıklama yapmamı istiyorsunuz ama arkadaşlar ben ne söyleyeyim ki? Benim söylediklerimin bu insanlar için bir anlamı olacak mı? Desem ki ‘O dedikleri doğru değil, şöyle’ inanacaklar mı? İnanmayacaklar.” Ya da şu anda benimle ilgili bir şüpheye kapılan, kuşkuya düşen takipçim varsa ben desem ki ‘O iş dedikleri gibi değil, şöyle’ bana güvenecek misiniz? Güvenmeyeceksiniz. “Bütün bu sürece bir bakın. Kimler hakkında neler söylendi, neler yapıldı… Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İkna oldular mı? Olmadılar. Yani ne diyeyim ki ben! 5 evden başladık, 24 eve çıktı sonra 11’e indi falan. Böyle yani cümleye ‘İddiaya göre’ diye başlıyorlar.” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ