Fenerbahçe’nin yeni sezon kadrosunda iki Brezilyalı yıldızın ismi yer almadı. Sarı-Lacivertli ekip, uzun süredir sakat olan Luan Peres ve Lincoln Henrique’yi TFF’ye bildirmedi. Bu oyuncuların durumları belirsizliğini koruyor.

LUAN PERES AMELİYAT OLABİLİR

Fenerbahçe’nin savunma oyuncusu Luan Peres, geçtiğimiz sezonun büyük bölümünü sakat geçirdi. Sezon sonunda iyileşen Brezilyalı, performansıyla beğeni topladı. Ancak bu sezon da sakatlığı nükseden Luan, ülkesinden gelen teklifleri de geri çevirdi. Sambacı’nın sakatlığı nedeniyle ameliyat olma ihtimali bulunuyor. Bu durumda, sözleşmesi Lincoln gibi askıya alınabilir.

Ronaldo kendisine çalınan penaltıyı iptal ettirdi-İzle Ronaldo kendisine çalınan penaltıyı iptal ettirdi-İzle

luan perez

LİNCOLN ERKEN DÖNEBİLİR

Fenerbahçe’nin yıldız orta saha oyuncusu Lincoln Henrique ise Sevilla maçında yaşadığı ağır sakatlık nedeniyle aylardır sahalardan uzak. Brezilyalı oyuncu, düz koşulara başladı ve Eylül sonunda dönebileceği söylendi. Teknik direktör İsmail Kartal, oyuncunun sözleşmesinin askıya alınacağını açıkladı. Ancak yönetim, yabancı oyuncu sayısına göre bu kararı yeniden değerlendirecek. Lincoln, “Çok özledim” mesajıyla taraftarlardan destek istedi.

FENERBAHÇENİN TFF'YE BİLDİRDİĞİ LİSTE

fener tff

Kaynak: (HABER MERKEZİ)