Günümüzde sosyal medyanın etkisiyle fenomenler, gizemli hayatları ve ortaya atılan iddialarla sıkça gündeme gelmeye devam ediyor. Bu dönemde adını sıkça duyduğumuz isimlerden biri olan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, üzerindeki iddialarla oldukça dikkat çekiyor. Yakın bir takibe alınan Öztürk'ün geçmişte Dilan Polat'la ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

dilan 7

Show Haber'in haberine göre: 2019 yılına ait "Şampiyonlar Ligi" pozu, sosyal medyada tekrar gündeme gelerek merak uyandırmıştı. Bir dönemler Dilan Polat'la sıkı bir dostlukları olduğu ve bu dostluğun Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından ortaya çıktığı iddia edildi.

dilan 6

Eylül Öztürk'ün hayatındaki değişim, özellikle Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından daha yakından incelenmeye başlandı. 600'den fazla ismin olduğu bir liste ve bu isimler hakkında açılacak soruşturmalar gündemde. Ortak payda olarak Dubai-Gürcistan-Türkiye'nin söz konusu olduğu bu olaylar, sosyal medya fenomenlerini daha da mercek altına alıyor.

dilan 5

Meryem Uzerli sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu! Estetikten gülemiyor Meryem Uzerli sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu! Estetikten gülemiyor

Eylül Öztürk'ün Amerika'ya yerleşmesi ve lüks villalarda geçirdiği günler sosyal medyada geniş bir yankı uyandırmıştı. Ancak bu süreçte ortaya atılan iddialar, Öztürk'ün Amerika'daki evinin tapusunu eski ev sahibine devrettiği yönündeydi.

dilan 4

Ayrıca Eylül Öztürk'ün güzellik merkezi sahibi olduğu ve pek çok salona franchising verdiği biliniyordu. Ancak sosyal medyada dolaşan mesajlar, Öztürk'ün şubelerle olan anlaşmalarını sonlandırdığına dair paylaşımlar içeriyor.

Dilan 3-1

Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan'ın Amerika'ya gitmeden önce 144 milyon TL götürdüğü ve 11 daireyi akrabalarının üzerine geçirdiği iddia edilmişti.

dilan 2-1

Eylül Öztürk, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Gündemle ilgili açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde mesela?" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

dilan 1

Bu iddiaların ardından Eylül Öztürk'ün geçmişe dair paylaşımları incelenmeye başlandı ve 2017 yılına ait, Dilan Polat ve Nez Demir ile birlikte çektirdiği tatil fotoğrafları ortaya çıktı. Dilan Polat'ın hamile olduğu döneme ait bu fotoğraf, yıllar sonra tekrar gündeme geldi. Fotoğrafta, Dilan Polat'ın eski yakın arkadaşı ve iş ortağı Nez Demir de bulunuyordu.

Dilan Polat ve Eylül Öztürk'ün geçmişe dair birlikte olduklarına dair başka fotoğraflar da gün yüzüne çıktı. Bu ikilinin bir arada olduğu bir diğer an, Milan Efe'nin baby shower etkinliği oldu. 2019 yılında bu etkinlikte Eylül Öztürk'ün damgasını vurduğu ve magazin haberlerinde sıkça adının geçtiği belirtildi.

Eylül Öztürk, sosyal medya hesabında 2020 yılında paylaştığı bir fotoğraf ile Nilda'nın doğum gününü kutladıkları bir partiden poz verdi. Bu paylaşımda, "Nilda kuzu, ömrün bahtın güzel olsun, doğum günün kutlu olsun açıklamasıyla dostluğunu dile getirdi.

Ayrıca, Nez Demir, Dilan Polat ve Eylül Öztürk'ün birlikte çektikleri bir video da ortaya çıktı. Bu video, üç arkadaşın bir arada eğlenceli anlarını yansıtıyor ve geçmişteki paylaşımları hatırlatıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ