27 Ocak 2020, Pazartesi
Son Dakika

Fidan dikme etkinliğine bakanlardan destek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Dönmez, Tarım ve Orman Bakanlığınca gerçekleştirilecek fidan dikme etkinliğine Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımla destek verdi.
27.08.2019 01.29.04

Tarım ve Orman Bakanlığınca 11 Kasım'da gerçekleştirilecek fidan dikme etkinliğine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez destekte bulundu.

Bakanlıktan ağaç dikme rekoru hedefi

Bakanlar, Tarım ve Orman Bakanlığının resmi Twitter hesabından yapılan, "Saatlerinizi 11 Kasım Saat 11.11'e ayarlayın. 81 ilimizde, genç yaşlı elele, aynı anda 11 milyon fidanı toprakla buluşturuyor, Guinness Rekorlar Kitabı'na aday oluyoruz." paylaşımını ekleyerek destek mesajları verdi. Bakan Varank, paylaşımında, "Daha yeşil bir Türkiye için yurdumuzu fidanlarla donatıyoruz. Tarım ve Orman Bakanlığımızın 11 Kasım'da düzenleyeceği fidan dikme etkinliğine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak biz de destek veriyoruz." ifadesini kullandı. İTTİFAK-AA


Yorum Ekle