Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi, Halitpaşa Caddesi üzerinde 19.00 sıralarında meydana gelen olayda, iddiaya göre cadde üzerinde motosikletin üzerinde bekleyen Emre Çatal, silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetti. 

gaziosmanpasada-saldiriya-ugrayan-motosiklet-surucusu-hayatini-kaybetti_8770_dhaphoto1

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi olay yerinde yapılan ve ambulansla hastaneye kaldırılan Emre Çatal, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar! Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar!

gaziosmanpasada-saldiriya-ugrayan-motosiklet-surucusu-hayatini-kaybetti_8770_dhaphoto2

YERDE ÇOK SAYIDA KOVAN BULUNDU

Polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı çalışma neticesinde çok sayıda kovan bulundu. İncelemelerde hayatını kaybeden Emre Çatal'ın üzerinde bulunan silahın da yerde olduğu ve saldırı anında karşılık vermeye çalıştığı ortaya çıktı. 

gaziosmanpasada-saldiriya-ugrayan-motosiklet-surucusu-hayatini-kaybetti_8770_dhaphoto6

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA!

Çatal'a yapılan saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin, arkadaşıyla birlikte motosikletle olay yerine geldiği, bir süre sokak içerisinde bekledikleri, saldırıyı gerçekleştiren şüphelinin olayın ardından motosiklete doğru koştuğu anlar da güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. (DHA)