Çatışma, 18.00’de Merkez Mahallesi, Bayrampaşa Caddesi'nde oldu. Alınan bilgiye göre, bir grup silahlarla kahvehanenin önüne gelip rastgele ateş açtı. Kahvehanedeki kişilerin açılan silahlı ateşe karşılık vermesi sonucunda olay çatışmaya döndü. Yapılan ihbar üzerine, Olayın gerçekleştiği yere çok fazla sayıda polis ve sağlık ekipleri geldi.

AW019732_01

Olayın gerçekleşmesi esnasında yoldan 59 yaşındaki Servet Aytaş geçerken kurşunları hedefi olup hayatını kaybetti. Olay anında bir diğer Burak Kan isimli kişi de hayatını kaybederken 4 kişi de yaralandı. Sağlık ekipleri, olay yerinde ilk müdahalesini yaptıktan sonra yaralıları hastaneye götürdü.

AW019732_07

Çatışmayla ilgili bir kişi gözaltında

Olayın gerçekleştiği sokağı, polisler araç ve yaya trafiğine kapattı. Yapılan incelemeler esansında olay yerine yürüme mesafesinde olan bir binada bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelinin çatışmada esnasında yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı haberi geldi. Olay yeri titizlikle incelenirken çok sayıda kovan ele geçirildi. Saldırı esnasında vefat eden Aytaş ve Kan'ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.(İHA)

AW019732_04

Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar! Dilan Polat'ın uyuşturucudan gözaltına alınan ablası Sıla Doğu hakkında flaş karar!