Ünlü oyuncu Hande Erçel, güzellik ve oyunculuk kariyerinin yanı sıra eğitim aşkıyla da dikkat çekiyor. Hakan Sabancı ile ilişkisinin ardından eğitimine odaklanan Erçel, setler arasında sınav heyecanını paylaştı.

Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz ve Sen Çal Kapımı gibi ünlü dizilerde başarılı performanslarıyla tanınan Erçel, şimdi ise Bambaşka Biri dizisinde Burak Deniz ile başrolü paylaşıyor.

hande-ercel-3

HANDE ERÇEL NE OKUYOR?

Erçel, Bambaşka Biri dizisinin setinde sınav anlarını paylaşarak sosyal medyada gündem oldu. "Bölümü böyle bekliyorum" notuyla yaptığı paylaşım sonrasında, hangi bölümde eğitim aldığı merak konusu oldu.

Evrim hikâyesini sil baştan yazacak bir keşif! 247 milyon yıllık canlı türü bulundu Evrim hikâyesini sil baştan yazacak bir keşif! 247 milyon yıllık canlı türü bulundu

Ünlü oyuncunun Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'ne yarım bıraktığı ve şimdi bu eğitimine yeniden odaklandığı öğrenildi.

Hande Erçel'in sadece oyunculuk kariyerinde değil, aynı zamanda eğitim hayatındaki kararlılığıyla da dikkat çektiği bir döneme girdiği görünüyor.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)