Alemlere teşrif ettin, göklere rahmet oldun, yüreğimizin çorak toprağını yeşerttin hoş geldin ey güzel Peygamberim. Sen hep varsın, varken özlüyoruz, sen de bizi özlediğini buyurmuştun. 

Müjdene layık özlediğin bir ümmet olmayı Rabbim bizlere nasip eylesin. 

Öyle güzel bir ev sahibiydin ki, gönlümde sevdiklerimle geldiğimde; dinledin dinledin, o kadar güzel dinledin ki, hoş geldin kızım demeni sükûnetinle hissettim. Sen yine yeniden hoş geldin ey güzel Efendim. Vakit namazlarında mescidine koşmak, bir sabahın doğusunda yanında olmak, geceleri karşında nazlı nazlı konuşmak, sadece yanında olmak bile dünyanın en büyük saadeti. Doyamadık sana, Efendim. Avlundaki kuşlarla gönlümdeki kuşların ilk seherde buluşup yarenlik etmesi, ne büyük mutluluk idi. Her gelişimde, dönüş kapısını bulamayışım, biraz daha yanında kalmam içindi, ne büyük bir teselli idi Canım Efendim. 

Sevginin bu denli ince naif olması bir tek senin güzelliğine yakışıyor. Sevmeyi ve sevgiyi en güzel öğreten sensin. En çok sevilmeye layık olan yaratılmışların en güzeli. Yine buluştursun Rabbim. 

Hoş geldin; Ey Sevgili! Öyle içten sarıl ki, kimseye kalmayalım. Sevgimiz ve gözyaşlarımız bir tek senin için aksın. Sana gelmenin ümidi ile yaşayıp, sana kavuşmanın mutluluğuna erelim. (a.s.v)🌹 

Hepimize Mübarek olsun, bu kutlu gelişin. Âmin. 

TKafkasS️