Saadah, İsraillilerden birine “İsrail’in Gazze’yi bombalaması ve oradaki tüm sivilleri katletmesi hakkında ne düşünüyorsun?” diye sordu. İsrailli, “Bence bombalanmalılar. Onlar hayvanlar. Onlar insan değil. Onlar terörist. Onlar bize saldırıyor. Onlar bizim topraklarımızı istiyor. Onlar bizim düşmanımız.” dedi. Saadah, “Peki ya orada ölen çocuklar?” diye sorunca, İsrailli küfürler savurdu. “Onlar da hayvanlar. Onlar da terörist. Onlar da ölmeli. Onlar da bizim düşmanımız.” dedi.

Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar Tüyler ürperten gelenek: Ölülerle hayalet evlilik! Cesetleri satıp ölülerle evleniyorlar

Ekran görüntüsü 2023-11-16 120052

Siyonistlerden kahkaha ve alay

Saadah, başka bir İsrailliye de aynı soruyu yöneltti. Bu sefer de İsrailli, “Bence çok iyi yapıyorlar. Onlar bize roket atıyorlar. Onlar bizi öldürmek istiyorlar. Onlar bizim topraklarımızı işgal etmek istiyorlar. Onlar bizim düşmanımız.” dedi. Saadah, “Peki ya orada ölen kadınlar, yaşlılar, bebekler?” diye sorunca, İsrailli kahkahalar attı. “Onlar da ölmeli. Onlar da bize roket atıyorlar. Onlar da bizi öldürmek istiyorlar. Onlar da bizim topraklarımızı işgal etmek istiyorlar. Onlar da bizim düşmanımız.” dedi.

Ekran görüntüsü 2023-11-16 120206

Siyonistlerin insanlık dışı yüzü

Saadah, canlı yayınını sonlandırırken, siyonistlerin insanlık dışı yüzünü gösterdiğini söyledi. Saadah, “Bu insanlar, Gazze’de katledilen masum sivillere küfür ediyorlar. Bu insanlar, Gazze’de yıkılan evlere, hastanelere, okullara kahkaha atıyorlar. Bu insanlar, Gazze’de yaşanan insanlık dramına alay ediyorlar. Bu insanlar, Gazze’de yaşanan soykırıma destek veriyorlar. Bu insanlar, siyonistler. Bu insanlar, İsrailliler.” dedi.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)