Apple yine bildiğimiz gibi tanıtımda programı yapacak. Yani hem bire bir olacak, hem de çevrimiçi olarak yayınlanacak. Apple bu etkinliğinde beklendiği gibi dört boyutta gelmesi beklenen iPhone 15 öne planda olacak.

iphone 15 telefon
iPhone 15'in lansman tarihi Apple tarafından duyuruldu. “Wonderlust” adı verilen etkinlik 12 Eylül'de Cupertino, Kaliforniya'daki genel merkezinde bulunan Steve Jobs Theater'da olacak.

Çekici TIR'a arkadan çarptı! Bir kişi yanarak öldü Çekici TIR'a arkadan çarptı! Bir kişi yanarak öldü

iphone 15 yeni

Apple'ın tüm iPhone 15 modellerine Dinamik Ada kesimi ekleyeceği söyleniyor. Apple etkinliğinde iPhone 15'in yanı sıra Apple Watch Series 9'un da tanıtılması bekleniyor. Apple'ın bu cihazı daha hızlı hale getirmek için yeni bir S9 işlemci kullanacağı tahmin ediliyor.

iphone 15 cep

Söylentilere göre, iPhone 15 hafif kavisli kenarlara ve ekran çevresinde daha ince çerçevelere sahip yeni bir tasarıma sahip olacak. Dört yeni model de Lightning yerine Dynamic Island ve USB-C özelliğine sahip olacak. Pro modelleri için Apple'ın paslanmaz çelik çerçeveyi titanyumdan yapılmış yeni bir çerçeve ile değiştirmesi bekleniyor. 

(HABER MERKEZİ)