Bu köye taşınanlara bir çuval dolusu para verilecek! Bu fırsatı kaçırmayın... Bu köye taşınanlara bir çuval dolusu para verilecek! Bu fırsatı kaçırmayın...

Al Nassr'ın Persepolis ile oynayacağı Asya Şampiyonlar Ligi maçının öncesinde Ronaldo’ya gösterilen aşırı ilgi nedeniyle antrenman iptal edildi.  İranlı taraftarlar Ronaldo’yu taşıyan otobüsünden peşinden koştu.

Cristiano Ronaldo’nun formasını giydiği Al Nassr, Asya Şampiyonlar Ligi'nde İran takımı Persepolis ile mücadele edecek. Ronaldo'ya gösterilen yoğun ilgi nedeniyle son antrenman iptal edildi. Ronaldo'yu görmek için Tahran'a gelen binlerce insan Ronaldo'nun içinde bulunduğu takım otobüsü havalimanında otele doğru hareket ederken dakikalarca kovaladılar.

RONALDO’YA YOĞUN İLGİ

Al Nassr, Asya Şampiyonlar Ligi'nde salı günü İran'dan Persepolis deplasmanına konuk olacak. Al Nassr, bu mücadele için İran'da gelirken, taraftarlar Cristiano Ronaldo'ya büyük ilgi gösterdi.

ANTRENMAN İPTAL OLDU

Ronaldo'ya gösterilen ilgi, izdihama dönüşürken, Al Nassr da Persepolis maçı öncesi yapacağı son antrenmanı iptal etti. Al Nassr ile Persepolis arasındaki mücadele salı günü saat 21.00'de başlayacak.

Kaynak: (HABER MERKEZİ)