Sarıyer'de Boğaz'a dalış yapan İsa Kulaç'tan haber alınamaması üzerine Sahil Güvenlik dalgıçlarının Boğaz'da başlattığı arama çalışmaları sürüyor.

sariyerde-bogaza-dalis-yapan-bir-kisi-kayboldu_4234_dhaphoto1

Şaka gibi ölüm! Silahla şakalaşırken sevgilisini öldürdü Şaka gibi ölüm! Silahla şakalaşırken sevgilisini öldürdü

Dün öğle saatlerinde Yeniköy sahilde meydana gelen olayda, iddiaya göre, Boğaz'da dalış yapan 31 yaşındaki İsa Kulaç'ın uzun süre sudan çıkmadığını fark eden vatandaşlar durumu ihbar etti. Olay yerine sevk edilen Sahil Güvenlik Arama Kurtarma ekipleri dün akşam saatlerine kadar yapılan aramalarda İsa Kulaç'a ulaşılamadı. Havanın kararması üzerine arama çalışmalarına ara verildi.

Bugün tekrar olay yerine gelen Sahil Güvenlik Arama Kurtarma dalgıçları, İsa Kulaç'ın dalış yaptığı noktada ve çevresinde arama çalışmalarına devam ediyor.

sariyerde-bogaza-dalis-yapan-bir-kisi-kayboldu_4234_dhaphoto8

Boğaz'da kaybolan İsa Kulaç'ın ağabeyi Beytullah Kulaç, "Dün saat 10.00 civarlarında dalgıç elbiseleri ile tüpsüz denize dalmış. Sürekli buraya geliyordu. Genellikle çok açılmıyormuş ama iyi bir yüzücü, çıkmış olabilir, karşı tarafa geçmiş olabilir bilmiyoruz. Şu ana kadar arama faaliyetlerinden herhangi bir sonuç elde edilemedi. İnşallah umutlu bir haber bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (DHA)