Olay, İstanbul Bağcılar’da gerçekleşti. İddialara göre, tesisatçı olan İslam Keleş, eşi ve üvey amcasının ilişkisi olduğunu öğrenince evine geldi ve eşiyle tartıştı.

AW028602_01

Tartışmanın ardından dışarı çıkan Keleş, sokak ortasında üvey amcasını vurdu ve eve dönerek eşini vurdu. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, olay yerinde incelemelerde bulundu.

AW028602_03

Mucizevi bir sağlık deposu: Melocan otu nedir, faydaları nelerdir, nasıl tüketilmelidir? Mucizevi bir sağlık deposu: Melocan otu nedir, faydaları nelerdir, nasıl tüketilmelidir?

İsa Ergün’ün başına ve göğsüne isabet eden kurşunlarla hayatını kaybettiği belirlendi. Yeliz Keleş’in de vücuduna isabet eden kurşunlar nedeniyle hayatını kaybettiği tespit edildi. 

İslam Keleş tutuklandı

Cinayetin tanığı olan çocuklardan biri olan H.K’nın ifadesinde, “Babam eve gelerek annemle tartıştı ve dışarı çıktı. Silah sesleri geldi. Silah seslerinden sonra eve geldi anneme peş peşe ateş açtı” dediği öğrenildi.

İslam Keleş, polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı ve emniyetteki ifadesinde eşi ve üvey amcasının ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra olayı gerçekleştirdiğini itiraf etti. Emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen İslam Keleş tutuklandı.